Jesteś dekarzem, zajmujesz się dachami, ich renowacją lub budujesz dachy od podstaw? Właśnie kliny do poziomowania łat są jednymi z kilku niezbędnych elementów w Twojej pracy. Zapewne do tej pory używałeś standardowych klinów drewnianych. My proponujemy Ci te same kliny dachowe, ale w nowym wydaniu. Inne tworzywo i nowoczesne rozwiązania.

Wszystko to, żeby usprawnić Twoją pracę.

Jak w całym systemie budowania, tak i w dekarstwie surowce używane dotychczas odchodzą i są zastępowane przez nowoczesne zamienniki. Zasada działania ta sama, czasem nawet ulepszona tylko materiał i rozwiązania nowe. Wszystko po to, żeby Twoja praca była łatwiejsza, oraz zajmowała mniej czasu, a co za tym idzie była atrakcyjna cenowo dla inwestora.

Poziomowanie łat na dachu to podstawa, żeby dach był trwały.

Zdajesz sobie sprawę, że budowa dachu to bardzo kosztowna inwestycja, tak samo jak jego przebudowa czy naprawa. Poziomowanie łat ma wpływ na trwałość dachu. Wysoki koszt jego budowy zobowiązuje, żeby była to naprawdę solidnie wykonana konstrukcja. Ma na nią wpływ także rodzaj materiałów, jakich użyjemy.

Nasze kliny dekarskie idealne kliny do poziomowania łat.

Renowacja dodatkowo wiąże się z niebezpieczeństwem zalania pomieszczeń w przypadku nagłej zmiany pogody. Zapewne jest też uciążliwa dla mieszkańców budynku. Dlatego ważne jest, by prace przeprowadzone zostały sprawnie i szybko.

Na etapie poziomowania łat pracę możesz przyspieszyć, stosując nowoczesne rozwiązania w postaci klinów dekarskich wykonanych z polietylenu.

Dzięki zastosowaniu takiego materiału kliny te są odporne na bardzo wysokie i niskie temperatury, na jakie są narażone, znajdując się tuż pod pokryciem dachowym.

Zwykłe kliny drewniane stosowane do tej pory są niestety mniej trwałe, zsychają się po latach, powodując odkształcenia łat i zaburzając tym samym konstrukcję dachu.

Nasze kliny do poziomowania łat są odporne na pękanie. Surowiec, z którego są wykonane, pozostawia je w niezmienionym kształcie przez lata. Nie ma konieczności ich wymiany. Ząbkowana konstrukcja pozwala na szybkie przymocowanie klina dachowego gwoździem lub wkrętem do podłoża. Nie wypadają ani podczas montowania, ani w okresie użytkowania, bo nie reagują na zmienne temperatury. Ułatwiają manewrowanie w celu wypoziomowania łat, bez konieczności docinania ich pod odpowiednim kątem. To wszystko znacznie przyspiesza wszelkie prace z tym związane.

Poziomowanie łat dachowych nigdy nie było tak proste dzięki klinom dachowym.

Nowoczesne rozwiązania w całym budownictwie mają na celu zwiększyć trwałość budowanych obiektów. Mają także za zadanie usprawniać prace ekip i poszczególnych pracowników. Kliny dachowe z polietylenu, które mamy w swojej ofercie są produktem, który spełnia te wymagania. Sprzedajemy kliny dekarskie do prostowania i poziomowania łat w różnych rozmiarach i liczbie sztuk w opakowaniu.