Zapoznaj się z naszą ofertą! Folia termoizolacyjna marki Aluthermo to produkt, którego wysoka jakość została sprawdzona w testach. Czego oczekujesz od materiału, który będzie izolował Twój dom?

Z pewnością skuteczności. Aluthermo Quattro chroni przed nagrzewaniem się pomieszczeń latem, ale także stanowi barierę dla zimnego powietrza. Izoluje przestrzeń i zapewnia jej stabilną temperaturę niezależnie od warunków panujących na zewnątrz. Zawdzięcza to specjalnej powłoce czystego polerowanego aluminium, która zapewnia wysoki współczynnik odbicia promieniowania cieplnego.

To nie wszystko. Suche powietrze zamknięte jest w warstwach folii polietylenowej o strukturze plastra miodu, a to wszystko chroni kolejna warstwa aluminium, co sprawia, że folia jest paro i wodoszczelna.

Nowoczesna wielowarstwowa folia termoizolacyjna. Folia Aluthermo i jej zalety.   

Postaw na innowacyjne rozwiązanie! Folia termoizolacyjna Aluthermo jako pierwsza zastosowała multi-refleksyjny system izolacji wielowarstwowej. Składa się z 7 warstw zgrzanych termicznie. Zewnętrzne warstwy odbijają promieniowanie cieplne i zabezpieczają folię przed utlenianiem. Pomiędzy nimi trzy warstwy (2 z pęcherzykami suchego powietrza i jedna z pianki) utrzymują właściwe wartości izolacyjne pomimo cienkiego arkusza, jaki wspólnie tworzą.

Folia Aluthermo Quattro jest dostarczana w wygodnej rolce. Łatwo ją zamontować, dzięki zastosowaniu kleju montażowego i taśmy systemowej Aluthermo, która łączy wszystkie szczeliny. Jest bezpieczna podczas prac izolacyjnych (nie wymaga stosowania odzieży ochronnej) i podczas całego okresu użytkowania, ponieważ nie pyli i jest nietoksyczna.

Mata termoizolacyjna Aluthermo sprawdza się nie tylko na poddaszach. Althermo stosowana jest pod rolety

Folia termoizolacyjna Aluthermo jest bardzo cienka, tylko 1 cm. To sprawia, że można ją zastosować wszędzie tam, gdzie nie chcesz stosować grubej warstwy ocieplenia, która zmniejszy powierzchnię użytkową. Dlatego stosowana jest nie tylko na poddaszach, ale także jako izolacja nadproży np. przed zamontowaniem rolet zewnętrznych czy bram garażowych. Nadaje się jako izolacja ścian, ścianek działowych i podłóg. Dodatkowo działa jako warstwa akustyczna. Co ważne, spełnia normy dla klasy ogniowej B-s1-d0, jest samogasnąca. Dzięki materiałom, z których jest zbudowana, podczas pożaru nie tworzy płonących skroplin, które mogą przenosić ogień w nowe miejsca.

Aluthermo Quattro warta swojej ceny. Sprawdzona izolacja zewnętrzna i wewnętrzna.

Folię termoizolacyjną Aluthermo Quattro można stosować jako rozwiązanie w wielu nietypowych projektach, w których liczy się każdy centymetr przestrzeni i elastyczność stosowanego materiału izolacyjnego.

Stosując rozwiązania marki Aluthermo oprócz skutecznej izolacji termicznej masz pewność, że będzie to trwała inwestycja. Proponowana mata termoizolacyjna nie ulega starzeniu, nie reaguje na czynniki atmosferyczne w tym na promieniowanie UV. Nie zostanie też zniszczona przez gryzonie, bo jej zwyczajnie nie lubią..

Sprawdź dostępne w ofercie sklepu Wszystko na dachy folie termoizolacyjne Aluthermo Quattro i skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań proponowanych przez markę.